O firmie

Wykonanie dachu i zabezpieczenie go przed niechcianą wilgocią to duża odpowiedzialność. Wybierając wykonawcę należy rozpatrzeć wiele czynników z których najważniejszymi są solidność i doświadczenie. W naszej firmie DachRem Kowalczyk już od trzech pokoleń zdobywamy doświadczenie w trudnej branży usług blacharsko-dekarskich. Dzięki staraniom o jak najlepszą jakość naszej pracy potwierdzoną wieloletnią gwarancją jakiej udzielamy na nasze usługi, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Tradycyjne technologie budowlane coraz częściej nie spełniają wszystkich oczekiwań naszych klientów, dlatego chcemy z tradycji rzemieślniczej zachować uczciwość i rzetelność ale sięgamy po najnowocześniejsze technologie hydroizolacyjne, system HYPERDESMO, będący doskonałą alternatywą dla między innymi pap termozgrzewalnych.

Oferujemy państwu wykonanie hydroizolacji dachów, tarasów membraną poliuretanową, HYPERDESMO.

Wykonujemy również usługę malowania hydrodynamicznego, krycie papą termozgrzewalną oraz pełen zakres prac blacharsko-dekarskich.

Najnowszą usługą którą możemy zaproponować jest malowanie agregatem Graco GH 933. Dzięki możliwości pracy pod ogromnym ciśnieniem 500 bar jest stworzony do pracy z najbardziej wymagającymi materiałami.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie

Do realizacji zleceń używamy agregatów renomowanej firmy Graco. Posiadamy elektryczny agregat malarski GRACO ST MAX II 595, oraz spalinowy GRACO GH 933. Dzięki temu możemy wykonać każde zlecenie związane z natryskiem.

Od malowania wnętrz farbami emulsyjnymi, w czym świetnie sprawdza się ST MAX II 595 do natrysku najcięższych farb antykorozyjnych i poliuretanowych membran hydroizolacyjnych jak na przykład HYPERDESMO przy użyciu GH 933.

Dzięki ogromnemu ciśnieniu maksymalnemu 500 bar i dużemu przepływowi cieczy, 9,5 l/min agregat GH 933 może podać natryskiwany materiał na duże wysokości i w trudno dostępne miejsca. Przeznaczony jest do najcięższych zadań w realizacji których chętnie Państwu pomożemy.